هەڵسەنگاندنی بابەت:
  • 0 دەنگەکان - 0 بەڕێژەی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داوا كاري
سلاو هاورئيان 
     هيوادارم ئه م داواكا ريه وه كو برا يه كي گچكه ي خؤتان لئم قبول بكه ن
له م يانه يه زؤربه ي بابه ت دا ده نرئت ته نها بو ئه وه يه كه چه ند چالا كيه ك يان پيشان داني هه زماري هاككراو كه ئه مه ش كارئكي خراپ نييه هه ر سه ر كه و تو بن
                      داواكاري من
داواكاري من ئه وه يه كه زياتر بابه ته كان فئركاري و باسكردن بئت 

بو ئه وه ي ئه گه ر كه سئكي سه ره تاي هاته ئه م يانه يه چئزي لئوه ر بگرئت بو يه داوا كارم با به ته كان زياتر رونكردنه وه و فئركاري بئت
رئزم هه يه بوتان
وەڵام دانەوە
سوپاس کراوە لەلایەن
بەلێ راستە من داوای لیبووردن دەکەم کە کەمتەرخەمی زۆرە لە یانە بەلێ ڕاستە خۆشم هەست بەوە دەکەم
کە لە دانانی بابەت و خزمەت کردنی هاو نەتەوە و خاک و زمان و کلتورمان کەمتەرخەمین بە بەخشینی ئەو زانستەی کە خوای تاک و تەنیا بە ئێمەی داوە بەلام هەمووتان دەزانن کوردستان لە چ بارێکی هەستیارە و ئێمە هەموو هیز و توانای خۆمان دەخەینە گەر بۆ چالاکیەکی بچووک یان گەورە هیوادارم لێمان ببورن و لەمە و دوا دەست بە دانانی بابەتی بە سوود و فێرکاری بەسوود دەکەینەوە ان شاءالله
وەڵام دانەوە
سوپاس کراوە لەلایەن
(2020-06-22, 07:05 AM)W4r10k نووسراوە:
لینک شاراوەیە
تۆ پێویستە خۆت تۆمار بکەیت یان بێیتە ژوورەوە بۆ بینینی لینک.

بەلێ راستە من داوای لیبووردن دەکەم کە کەمتەرخەمی زۆرە لە یانە بەلێ ڕاستە خۆشم هەست بەوە دەکەم
کە لە دانانی بابەت و خزمەت کردنی هاو نەتەوە و خاک و زمان و کلتورمان کەمتەرخەمین بە بەخشینی ئەو زانستەی کە خوای تاک و تەنیا بە ئێمەی داوە بەلام هەمووتان دەزانن کوردستان لە چ بارێکی هەستیارە و ئێمە هەموو هیز و توانای خۆمان دەخەینە گەر بۆ چالاکیەکی بچووک یان گەورە هیوادارم لێمان ببورن  و لەمە و دوا دەست بە دانانی بابەتی بە سوود و فێرکاری بەسوود دەکەینەوە ان شاءالله
ده ست خوش برام هيوام به رده واميتانه انشالله خزمه تئكي جوان ده كه ن
وەڵام دانەوە
سوپاس کراوە لەلایەن W4r10k
wlla waya
وەڵام دانەوە
سوپاس کراوە لەلایەن
(2020-06-22, 07:05 AM)W4r10k نووسراوە:
لینک شاراوەیە
تۆ پێویستە خۆت تۆمار بکەیت یان بێیتە ژوورەوە بۆ بینینی لینک.

کە لە دانانی بابەت و خزمەت کردنی هاو نەتەوە و خاک و زمان و کلتورمان کەمتەرخەمین بە بەخشینی ئەو زانستەی کە خوای تاک و تەنیا بە ئێمەی داوە بەلام هەمووتان دەزانن کوردستان لە چ بارێکی هەستیارە و ئێمە هەموو هیز و توانای خۆمان دەخەینە گەر بۆ چالاکیەکی بچووک یان گەورە هیوادارم لێمان ببورن  و لەمە و دوا دەست بە دانانی بابەتی بە سوود و فێرکاری بەسوود دەکەینەوە ان شاءالله
Dastan xosh bet jegay shanazin bo kurd. Hiwadarm grngu bdret ba zamnay C# chwnka aesta la zorbay paimngakan axwendret. Xalk ashnayaky bashtry pey hayaw asan tra
وەڵام دانەوە
سوپاس کراوە لەلایەن

گواستنەوەی خێرا:

ئامادەبوانی ئەم بەشە: 1 میوانەکان

بە کوردی قسە بکەن بە کوردی بخوێنن بە کوردی بنووسن

Kurd-h © 2019 - 2020